Fasády domů

Čistící systém JOS fy Radler & Ruf

JOS systém

Tryskací zařízení

Systém nízkotlakého šetrného tryskání JOS se nasazuje při:

Ochraně pomníků - Sanaci vzniklých škod po požáru - Restauračních pracích - Odstraňování kreseb a nápisů ze zdí (Graffiti) - Sanaci průčelí - Čistění cihel, pískovce, dlaždic a průčelí ze slínku atd.

JOS systém Tryskací zařízení firmy Radler & Ruf ve spojení se systémem šetrného tryskání jos se vyznačuje vysokým výkonem a přesným tryskáním. Práce při metodě nízkotlakého tryskání se provádí v rozsahu tlaku od 0,5 do 4 bar.

Pomoci speciálního dávkovacího ventilu písku lze optimálně regulovat množství granulátu. Za účelem umožnění plynulé práce, by měl být každý přístroj vyzbrojen dochlazovačem a vibrátorem (namontovaným na přístroji).

JOS systém Připojením svazku hadice s Venturiovou trubicí ze slinutého tvrdokovu lze přístroj nasadit až do tlaku 12 barů pro veškeré práce metodou suchého tryskání.

JOS systém Trysky jos s držákem trysky a následným mycím zařízením pro velké, střední a malé plochy.

Speciální trysky jos mají vlivem svého víru čistící účinek, který maximálním možným způsobem šetří čištěný povrch. Lze takto ošetřovat také jemné ornamenty a obrazce bez ztráty hmoty. Tato metoda je nezávadná pro životní prostředí, protože nevyžaduje použití chemikálií. Vyznačuje se také nízkou spotřebou vody, cca. 10 – 80 litrů vody za hodinu.

PROBÍHAJÍCÍ REALIZACE

Oprava těžní budovy s těžní věží větrní jámy Alexander č.2

Oprava těžní budovy s těžní věží větrní jámy Alexander č.2

Rekonstrukce budovy těžní věže a historické fasády5.12.2015 - 30.11.20165.12.201530.11.2016

Další realizace